Jestem założycielką i właścicielką Ośrodka Akademii JA - EMOTKA. 

Z wykształcenia jestem farmaceutką, przez wiele lat zdobywałam doświadczenie na stanowisku menadżerskim w międzynarodowej korporacji. Od zawsze pasjonowała mnie psychologia i aspekty rozwoju osobistego. Zachwycało mnie to ile zależy od tego co dzieje się w naszej głowie!

 

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki wspaniałych dzieci. To właśnie dzięki ich inspiracji powstała EMOTKA. Szukałam zajęć, które mogłyby mnie wesprzeć w ich rozwoju. Zajęć nie znalazłam, za to na mojej drodze pojawiła się Akademia JA. I w ten sposób powstał pierwszy Ośrodek Akademii JA w Warszawie, a ja zostałam certyfikowaną trenerką. Żeby dopełnić moją wiedzę i umiejętności trenerskie ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku: Psychologia Pozytywna w Praktyce - Trener Umiejętności Psychospołecznych. Ponieważ nie lubię stać w miejscu moje kolejne kroki skierowałam do Szkoły Coachingu PETRICHOR gdzie ukończyłam akredytowany przez Izbę Coachingu program szkoleniowy. Dziś jestem coachem i trenerem. Pracuję zarówno z dziećmi jak i dorosłymi pomagając im odnaleźć ich własną drogę do szczęścia. 

 

Ania Konstantynowicz

trener, coach, właścicielka
Zespół EMOTKI

Z wykształcenia jestem ekonomistką. Tak wypadło…

Z zamiłowania społecznik i pomocna dłoń. Angażuję się w działalność Rady Rodziców w szkole moich dzieci. Od zawsze interesował mnie człowiek jako jednostka. Rozmowa z napotkanymi osobami to moja codzienność. Obserwując środowisko szkolne, zauważyłam silną potrzebę, zrozumienia przez dzieci swoich emocji, jak też emocji innych osób, co jest niezmiernie istotną umiejętnością w dorosłym życiu.

 

W maju 2019 podjęłam trudną, decyzję, o rezygnacji z wygodnej pracy na etacie, aby skoncentrować się na realizacji swoich zainteresowań. Tak trafiłam na EMOTKĘ i Akademię JA gdzie zaczęłam kształcić się, aby zostać trenerem. Tam zdobyłam potrzebną wiedzę na szkoleniach Akademii Trenera PHARUS.

 

Ostatni rok jest dla mnie bardzo intensywny, ale największą nagrodą dla mnie jest to, jak na moich warsztatach dzieci rozwijają się, kiedy przestają mówić, że „nie chcą i nie potrafią” i zaczynają mówić „nie wyszło, ale spróbuje jeszcze raz”.

Joanna Kazimierczak

...jestem i wciąż się dziwię światem...jestem ciekawa każdego człowieka i jego opowieści...dzieci są dla mnie inspiracją i czystym obrazem...ich szczerość i otwartość to przestrzeń do budowania ich szczęścia...i dlatego zostałam pedagogiem, nauczycielem.  Aby móc jeszcze bardziej wzmocnić, to co piękne i prawdziwe, podjęłam dodatkowo studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku: Psychologia Pozytywna w Praktyce - Trener Umiejętności Psychospołecznych.

 

Od kilkunastu lat pracuję jako szkolny pedagog i  nauczyciel nauczania początkowego. Moja praca to przede wszystkim moja pasja. Praca z dziećmi to możliwość wprowadzenia ich w świat nie tylko nauki, ale przede wszystkim w świat emocji i ważnych wartości. Istotne jest dla mnie, by dziecko odnalazło w sobie skarby, talenty,  bo one dają mu siłę i moc do budowania dobrostanu. Jestem, by wspierać dzieci, by towarzyszyć im w odkrywaniu piękna tego świata.

Marta Miąskowska

trener
trener, pedagog