Jestem założycielką i właścicielką Ośrodka Akademii JA - EMOTKA. 

Z wykształcenia jestem farmaceutką, przez wiele lat zdobywałam doświadczenie na stanowisku menadżerskim w międzynarodowej korporacji. Od zawsze pasjonowała mnie psychologia i aspekty rozwoju osobistego. Zachwycało mnie to ile zależy od tego co dzieje się w naszej głowie!

 

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki wspaniałych dzieci. To właśnie dzięki ich inspiracji powstała EMOTKA. Szukałam zajęć, które mogłyby mnie wesprzeć w ich rozwoju. Zajęć nie znalazłam, za to na mojej drodze pojawiła się Akademia JA. I w ten sposób powstał pierwszy Ośrodek Akademii JA w Warszawie, a ja zostałam certyfikowaną trenerką. Żeby dopełnić moją wiedzę i umiejętności trenerskie ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku: Psychologia Pozytywna w Praktyce - Trener Umiejętności Psychospołecznych. Ponieważ nie lubię stać w miejscu moje kolejne kroki skierowałam do Szkoły Coachingu PETRICHOR gdzie ukończyłam akredytowany przez Izbę Coachingu program szkoleniowy. Dziś jestem coachem i trenerem. Pracuję zarówno z dziećmi jak i dorosłymi pomagając im odnaleźć ich własną drogę do szczęścia. 

 
trener, coach, właścicielka

Ania Konstantynowicz

Zespół EMOTKI

Z wykształcenia jestem ekonomistką. Tak wypadło…

Z zamiłowania społecznik i pomocna dłoń. Angażuję się w działalność Rady Rodziców w szkole moich dzieci. Od zawsze interesował mnie człowiek jako jednostka. Rozmowa z napotkanymi osobami to moja codzienność. Obserwując środowisko szkolne, zauważyłam silną potrzebę, zrozumienia przez dzieci swoich emocji, jak też emocji innych osób, co jest niezmiernie istotną umiejętnością w dorosłym życiu.

 

W maju 2019 podjęłam trudną, decyzję, o rezygnacji z wygodnej pracy na etacie, aby skoncentrować się na realizacji swoich zainteresowań. Tak trafiłam na EMOTKĘ i Akademię JA gdzie zaczęłam kształcić się, aby zostać trenerem. Tam zdobyłam potrzebną wiedzę na szkoleniach Akademii Trenera PHARUS.

 

Ostatni rok jest dla mnie bardzo intensywny, ale największą nagrodą dla mnie jest to, jak na moich warsztatach dzieci rozwijają się, kiedy przestają mówić, że „nie chcą i nie potrafią” i zaczynają mówić „nie wyszło, ale spróbuję jeszcze raz”.

trener

Joanna Kazimierczak

trener

 

Od zawsze fascynował mnie człowiek, jego emocje, przeżycia, strategie na pokonywanie przeszkód życiowych. Postanowiłam więc zostać aktorką, by móc ,,bezpiecznie być zawsze kimś innym".

 

Gdy zostałam mamą (mam dwie cudowne Córki) poznałam Rodzicielstwo Bliskości i NVC. Zafascynował mnie świat dziecka, jego prawda, naturalność i czystość. Postanowiłam ukończyć studia pedagogiczne, by móc pracować z dziećmi. Wtedy też, przez zupełny przypadek, odkryłam program Akademii JA. (Będąc na spacerze z Córką, zaszłam do domu kultury, gdzie akurat odbywały się zajęcia pokazowe).

 

Zrozumiałam, że łączy on w sobie to, co do tej pory uważałam za niezwykle ważne, w wychowaniu Córki: wrażliwość, zrozumienie siebie (swoich emocji) i innych, tolerancję, asertywność, strategie jak radzić sobie z problemami.

 

Okazało się, że w mojej dzielnicy nie ma jeszcze trenera. Nie mogłam tego tak zostawić...

 

 

Martyna Żyźniewska-Budrewicz

Od zawsze marzyłam o tym, żeby praca dawała mi spełnienie i możliwość ciągłego rozwoju. Dzisiaj widzę, że wybierane przeze mnie ścieżki, prowadziły prosto do EMOTKI.

 

Na studiach miałam możliwość dwuletniego wyjazdu za granicę i życia w międzykulturowym środowisku. Codzienność spędzana wśród osób o odmiennych tradycjach i przekonaniach, pozwoliła mi doświadczyć akceptacji w różnorodności. To tu zaczęła się moja fascynacja rozwojem emocjonalnym i społecznym.

 

Podążając za swoimi zainteresowaniami, ukończyłam akredytowane przez ICF studia podyplomowe Live Coaching Start Up na Collegium Civitas oraz Szkołę Trenerów Biznesu Grupy SET w Warszawie. Dzisiaj mogę korzystać ze zdobytych tam doświadczeń jako certyfikowany trener Akademii JA.

 

Dzieci nieustannie fascynują mnie swoją ciekawością świata. Chciałabym, żeby ich umiejętność bycia tu i teraz oraz dziecięca otwartość każdego z nich, rozkwitała razem z ich wzrostem i rozwojem. Każde dziecko ma w sobie swój niepowtarzalny, tajemniczy ogród. Moją misją jest towarzyszenie w odkrywaniu i poznawaniu jego wnętrza.

 
trener

Beata Wiśniewska

trener, pedagog

...jestem i wciąż się dziwię światem...jestem ciekawa każdego człowieka i jego opowieści...dzieci są dla mnie inspiracją i czystym obrazem...ich szczerość i otwartość to przestrzeń do budowania ich szczęścia...i dlatego zostałam pedagogiem, nauczycielem.  Aby móc jeszcze bardziej wzmocnić, to co piękne i prawdziwe, podjęłam dodatkowo studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku: Psychologia Pozytywna w Praktyce - Trener Umiejętności Psychospołecznych.

 

Od kilkunastu lat pracuję jako szkolny pedagog i  nauczyciel nauczania początkowego. Moja praca to przede wszystkim moja pasja. Praca z dziećmi to możliwość wprowadzenia ich w świat nie tylko nauki, ale przede wszystkim w świat emocji i ważnych wartości. Istotne jest dla mnie, by dziecko odnalazło w sobie skarby, talenty,  bo one dają mu siłę i moc do budowania dobrostanu. Jestem, by wspierać dzieci, by towarzyszyć im w odkrywaniu piękna tego świata.

Marta Miąskowska