MOCNE STRONY -  warsztat dla klasy

Dla wszystkich klas szkół podstawowych i średnich. Szczególnie dla tych, które potrzebują wzmocnienia poczucia własnej wartości poszczególnych uczniów, pokazania im, że mają swoją wewnętrzną moc. Myśl przewodnia tych warsztatów - każdy jest wyjątkowy i ma swoje talenty, tylko musi je odkryć. 

Dowiedz się więcej

NASZA KLASA - integracyjny warsztat dla klasy

Warsztat dedykowany wszystkim klasom szkół podstawowych i średnich. Szczególnie tym, które potrzebują integracji ze względu na dołączenie nowych uczniów do grupy, połączenie klas, utworzenie nowej klasy lub atmosferę, która nie sprzyja współpracy: konflikty, podział na grupki, brak współpracy z nauczycielami i sobą nawzajem. 

Dowiedz się więcej

Warsztaty klasowe

To oferta skierowana do całych klas.

 

Uzupełnia zajęcia Akademii JA i pozwala przepracować wiele kwestii na poziomie klasy. Możesz zaprosić nas na pojedynczy warsztat lub cały cykl. 

 

To doskonałe rozwiązanie dla klas, które chciałyby poprawić swoje funkcjonowanie jako całości a także podnieść kompetencje miękkie poszczególnych uczniów.

Warsztaty, które poprawia funkcjonowanie klasy jako całości

CYKL warsztatów dla klasy

Dowiedz się więcej

To oferta skierowana do wszystkich klas szkół podstawowych i średnich. Jeśli zależy Ci na tym, aby wzmocnić pojedynczych uczniów w klasie, ale także klasę jako grupę, to jest to doskonałe rozwiązanie. Klasa to nie tylko uczniowie i wychowawca, ale także Rodzice, dlatego jedno spotkanie dedykujemy właśnie Im. Podczas tego warsztatu podsumujemy to, co zadziało się w klasie podczas warsztatów. Rodzice dowiedzą się, co zaobserwowałyśmy w klasie, jakie widzimy w niej mocne strony i słabości. Dostaną także wskazówki co warto kontynuować w domu i jak mogą jeszcze lepiej wspierać swoje dzieci.

WSPÓŁPRACA - warsztat dla klasy

Dla wszystkich klas szkół podstawowych i średnich. Szczególnie dla tych, które potrzebują nauczyć się współpracy i działania na rzecz klasy. To świetny wybór dla klas, gdzie dzieciaki ze sobą rywalizują i brakuje wzajemnej życzliwości i zrozumienia.

Dowiedz się więcej

Dla klas 6-8 szkół podstawowych i średnich. Szczególnie dla tych, które potrzebują wzmocnienia sposobu komunikacji, która będzie stanowcza, a jednocześnie z szacunkiem do innych osób. To świetny wybór dla klas, w których dochodzi do podziałów i wykluczania z grupy.

ASERTYWNOŚĆ - warsztat dla klasy

Dowiedz się więcej

Dla wszystkich klas szkół podstawowych i średnich. Szczególnie dla tych, w których często dochodzi do konfliktów, agresji, wykluczenia. Skupiamy się na pokazaniu zależności między brakiem jasnej komunikacji a konfliktem. Uczymy jak komunikować się, kiedy dojdzie do konfliktu. Uczestnicy dowiedzą się też kiedy sięgać po pomoc.

Dowiedz się więcej

KOMUNIKACJA - warsztat dla klasy

Skrzetuskiego 61, Marki

Kontakt