Ramowy program dnia:

7.30-9.00 – zbiórka i swobodna zabawa

9.00-11.00 – zabawy ruchowe na świeżym powietrzu

11.00 - 11.30 – drugie śniadanie (przynosimy zdrowe śniadaniówki)

11.30 - 13.30 – warsztaty tematyczne

13.30 - 14.00 – obiad

14.00 - 15.00 – relaksacja ze Stworkiem JA

15.00 - 16.00 – budzimy ciekawość świata czyli eksperymenty i techniki pamięciowe

16.00 - 16.15 – zdrowe przekąski

16.00 - 17.00 – swobodna zabawa

17.00 - 17.15 – odbiór przez Rodziców

 

Warsztaty tematyczne

1 dzień – zawiązanie grupy i budowanie poczucia bezpieczeństwa, kontrakt, odkrywamy talenty

2 dzień – komunikacja vs konflikt, czyli jak dogadywać się z innymi

3 dzień – przyjemne i nieprzyjemne emocje – poszukiwanie równowagi

4 dzień – współpraca się opłaca – przygotowujemy bal

5 dzień – bal szczęścia – poszukiwanie powodów do szczęśliwości i wspólne świętowanie

Regulamin:
 

 • Koszt turnusu: 659 zł

 • Potwierdzenie przyjęcia Uczestnika na listę następuje po uiszczeniu opłaty.

 • Po potwierdzeniu przyjęcia na listę Rodzic jest zobowiązany przekazać organizatorowi kartę kwalifikacyjna uczestnika zawierającą wszelkie istotne informacje nt. stanu zdrowia dziecka.

 • Za szkody wyrządzone przez dziecko, materialnie odpowiedzialni są rodzice lub opiekunowie.

 • W przypadku niedyspozycji, uczestnik ma obowiązek wcześniejszego zgłoszenia tego faktu kierownikowi półkolonii lub wychowawcy,

 • Uczestnicy półkolonii przebywają pod opieką wychowawców od godz. 7:30 do godz. 17:00.

 • Jeśli dziecko nie jest odebrane do godz. 17.15 pobierana jest dodatkowa opłata 50 zł za każdą dodatkową godzinę opieki

 • Dzieci są odbierane z placówki wyłącznie przez osoby wskazane w karcie kwalifikacyjnej.

 • Wyżywienie: śniadanie dzieci przynoszą w śniadaniówce; wodę, obiad oraz podwieczorek jest zapewniony przez organizatora

 • Za wszelkie szkody wyrządzone przez dziecko innym uczestnikom półkolonii oraz osobom trzecim odpowiedzialni są jego opiekunowie prawni. Odszkodowanie z tytułu wyrządzonej przez uczestnika szkody pokrywają w całości jego opiekunowie prawni.

 • Na półkoloniach mogą przebywać tylko zdrowe dzieci

 • Turnus odbędzie się tylko w przypadku gdy zgłosi się minimum 10 uczestników

 

Zgłoszenie na półkolonie jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.
 

Liczba miejsc jest ograniczona

 

Zapisy przyjmujemy na adres e-mail: osrodek.emotka@akademia-ja.pl, telefonicznie 784756807 lub przez formularz poniżej

Cena za 5 dni – 659 zł

 

W cenie dzieci otrzymują wykwalifikowaną opiekę od godz. 7.30 do 17.00, warsztaty z kompetencji emocjonalnych i społecznych, ciągły dostęp do wody, obiad oraz zdrowe przekąski na podwieczorek.

 

Opłatę należy wpłacić na konto:

VITEO Anna Konstantynowicz

Ul. Skrzetuskiego 61, 05-270 Marki

09 1020 5558 0000 8802 3308 0859

2gi turnus:  01-05.08

Asia Kazimierczak – Od kilku lat certyfikowany trener umiejętności psychospołecznych dzieci i młodzieży. Potrzebną wiedzę zdobyła na certyfikowanym kursie trenerskim Akademii JA PHARUS. Pracuje warsztatowo realizując program autorski Akademii JA dotyczący rozwoju emocjonalnego i społecznego dzieci i młodzieży. Posiada także licencje do prowadzenia programu „Oto JA liczy i eksperymentuje”. Współtworzy autorskie warsztaty dla uczniów szkół podstawowych, organizując je i współprowadząc.

Z zamiłowania społecznik - "pomocna dłoń", która z łatwością nawiązuje kontakty społeczne. Angażuje się w działalność Rady Rodziców w szkole swoich dzieci.

Praca dla dzieci i młodzieży daje jej refleksję, że my dorośli mamy ogromny wpływ na dawanie im przykładu, że to od nas w dużej części zależy, jakie będzie przyszłe pokolenie.

 

Marta Miąskowska - Od kilkunastu lat pracuje jako szkolny pedagog i nauczyciel nauczania początkowego. Praca to przede wszystkim jej pasja i również możliwość realizacji autorskich programów profilaktyczno-wychowawczych. Realizuje program edukacyjny przede wszystkim w oparciu o elementy psychologii pozytywnej. Jednocześnie  znajomość psychologii rozwojowej pozwala jej bardziej zaopiekować się dziećmi, podążać za ich potrzebami oraz wspierać rodziców w konstruktywnym wychowaniu. Jest również animatorem wszelkich inicjatyw na terenie szkoły czy poza nią.  Jest też certyfikowanym trenerem umiejętności psychospołecznych zdobywając swoje wykształcenie na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku: Psychologia Pozytywna w Praktyce - Trener Umiejętności Psychospołecznych. Dodatkowo ukończyła certyfikowany kurs trenerski ‘PHARUS” w Akademii JA w Gdyni.
Od kilku lat związana aktywnie jako trener z Ośrodkiem Akademii JA EMOTKA, gdzie realizuje autorskie programy Akademii JA prowadząc warsztaty dla dzieci i młodzieży.

Zapraszamy dzieci w wieku 5-11 lat na przygodę ze Stworkiem JA w czasie pierwszej edycji półkolonii organizowanych przez Ośrodek Akademii JA EMOTKA.

Spotykamy się w Prywatnej Szkole AD Astra w Markach. Jeśli tylko pogoda dopisze, większość czasu spędzimy na łonie natury w szkolnym ogrodzie.

Zależy nam aby był to dla dzieciaków przede wszystkim czas odpoczynku, wyciszenia i przestrzeni na pogadanie. 

Bohaterem będzie oczywiście Stworek JA 😊

Zabierzemy dzieci w świat emocji, znajdziemy specjalny czas na relaksację, a także wspólnie zrobimy inspirujące eksperymenty i poznamy proste techniki pamięciowe. To wszystko w atmosferze bezpieczeństwa, akceptacji i wzajemnego zaufania.

Dziećmi zaopiekują się ukochane trenerki EMOTKI.

Wypoczynek zgłoszony do Kuratorium.

Półkolonie letnie 2022  
Baw się i odpoczywaj ze Stworkiem JA

Bardzo warto!!! Bardzo dobry czas nasze dzieciaki miały! Eksperymenty, zabawy na świeżym powietrzu, relaksacja i wartościowe zajęcia. A niektórzy nawet mogli pospać jak tego potrzebowali 

Mama Zuzi

Polecam, bardzo polecam! Syn bardzo zadowolony. Dzieci dostają dużo uwagi, a Panie Asia, Ania i Marta podchodzą do działań z pasją i sercem. Codziennie podglądałam relacje i sama chciałabym doświadczyć takiego relaksu i radości ze skupienia na przeżywaniu takich prostych przyjemności właściwych dla dzieciństwa 

Mama Czesia

Tydzień nauki, doświadczeń i eksperymentów. Pozytywny odpoczynek - tak można podsumować

Tata Ali

Co o pierwszym turnusie mówią Rodzice?