Mocne strony - warsztat dla klasy

Zamawiam

warsztat

Dla wszystkich klas szkół podstawowych i średnich. Szczególnie dla tych, które potrzebują wzmocnienia poczucia własnej wartości poszczególnych uczniów, pokazania im, że mają swoją wewnętrzną moc. Myśl przewodnia tych warsztatów - każdy jest wyjątkowy i ma swoje talenty, tylko musi e odkryć. 

Warsztat dla klas, które potrzebują 

WZMOCNIENIA POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI UCZNIÓW

 

  1. Wzmocnienie pojedynczych osób i całej klasy.

  2. Pomoc w odkryciu mocnych stron każdego uczestnika, a także uświadomienie mu, że rozpoznanie i rozwijanie mocnych stron buduje poczucie wartości, skuteczności i motywacji do działania

  3. Uczestnicy zaplanują jak mogą korzystać ze swoich zasobów na co dzień, a także dowiedzą się jakie mocne strony widzą w nich koledzy i koleżanki z klasy.

  4. Powstanie klasowa tablica talentów do zawieszenie w klasie i korzystania przez cały rok szkolny.

  5. Lepszą atmosferę i motywację do działania.

Co zyska klasa?

Przyjeżdżamy do szkoły i przeprowadzamy warsztat na miejscu. Warsztat trwa ok 120 min. Pracujemy w kole, więc warto wybrać taką salę, gdzie można rozsunąć swobodnie ławki i krzesła. Wszystkie materiały przywozimy ze sobą.

Gdzie odbywa się warsztat i jak to działa?

Warsztat prowadzą certyfikowane Trenerki Umiejętności Psychospołecznych. Pełne pasji i zaangażowania, ale przede wszystkim z ogromnym doświadczeniem. 

Kto prowadzi warsztat?

Tylko 30 zł/osobę (przy klasie min 20 osobowej)

Atrakcyjna cena

Zamawiam

warsztat

Chcesz zadbać o klasę kompleksowo? 

Na tę okazję mamy coś 

EXTRA